Mokytojų išvyka į Palangą ir Šventąją

Vasario 21–22 d. Gražinos pagrindinės mokyklos mokytojai dalyvavo Palangoje vykusiame VPU dėstytojo L. Degėsio seminare „Kūrybiškumas – mokytojo kompetencija ir gyvenimo principas“. Filosofijos ir humanitarinių mokslų daktaras, VPU Istorijos fakulteto mokslo tarybos pirmininkas, psichologas, rašytojas L.Degėsys pasakojo apie Lietuvos aktualijas, apie žmogaus kūrybines galias, pasaulio matymą „ per skirtingus akinius“. Paskui lektorius pakvietė visus dalyvius atlikti kūrybines užduotis: sukurti eilėraščius bei parašyti mįsles, pasakojimus. Seminaro pabaigoje mokyklos direktorius L.Vaičiūnas padėkojo poetui ir padovanojo atminimo dovanėlę.

01 IMG 2437 08 IMG 2446 24 IMG 2471
27 IMG 2475 30 IMG 2480 42 IMG 2494

Kitą rytą po apsilankymo prie jūros mokytojai išvažiavo į iš anksto sutartą susitikimą su Šventosios progimnazijos mokytojais. Apie progimnaziją papasakojo direktorė Valda Šarkienė. Buvo parodytas pažintinis filmas . Paskui mūsų mokytojai apsilankė įvairių mokomųjų dalykų kabinetuose. Direktorė pakvietė mokytojus ir mokinius apsilankyti dar ne kartą.

Ši paskutinio žiemos mėnesio išvyka tarsi gaivaus oro pliūpsnis įnešė į mokytojų gyvenimus naujų minčių, kūrybos idėjų. Mokytojai dėkingi Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centrui, informacinių technologijų mokytojui metodininkui E. Dailidoniui, mokyklos administracijai už gražią ir prasmingą išvyką.  

44 IMG 2496 49 IMG 2502 53 IMG 2508

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos