Paukščių sugrįžtuvės

Vasario 25d. mokyklos bibliotekoje vyko edukacinis renginys, skirtas vieversio dienai paminėti. Renginyje dalyvavo 4a klasės mokiniai ir jų mokytoja V. Povilaitienė.

Mokinius ketureiliu apie pavasarį pasveikino mokyklos bibliotekininkės O. Jankūnienė ir K. Jacynė. Ketvirtokai pirmiausia pasidalino žiniomis apie į Lietuvą pavasarį parskrendančius paukščius, o vėliau turėjo pagal paukščio skleidžiamą garsą ir jo atvaizdą jį atpažinti.

 

Didelę dalį paukščių ketvirtokai įvardijo, apie kitus išgirdo pirmąkart, dar kitus įsiminė pagal neįprastus garsus ar išvaizdą. Mokiniai ne tik spėjo paukščių pavadinimus pagal jų giesmes, tačiau susiskirstę į grupes patys imitavo paukščių garsus. Vėliau visi sudainavo dainą apie Lietuvos nacionalinį paukštį – gandrą ir dekoravo, spalvino, kirpo į Lietuvą parskrendančių paukščių atvaizdus. Panašu, kad patys pirmieji paukščiai nutūpė mokyklos bibliotekoje, kviečiame apsilankyti.

pauksciai did01 pauksciai did02 pauksciai did03

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos