Mokyklinis „Lietuvos istorijos žinovo“ konkursas

Vasario 14 dieną mokykloje vyko respublikinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ mokyklinis etapas. Šį konkursą jau penktą kartą organizavo Lietuvos istorijos mokytojų asociacija, o mūsų mokykloje jis vyko antrą kartą.

Konkurse dalyvavo 20 mokinių iš 5–10 klasių, kurie panoro išbandyti savo žinias apie Lietuvos istoriją. Testo užduotys buvo tikrai nelengvos, netradicinės, todėl reikėjo gerokai pasukti galvą, pasitelkti loginį mąstymą.

 

Darbus tikrino ir vertino istorijos mokytoja Laima Škėmienė. Vyresnių klasių mokinių darbai buvo labiau apgalvoti, teisingesni, bet ir penktokų , kurie dar tik pradėjo mokytis istoriją, pastangos nenuvylė.

Konkurso rezultatai parodė, kad šių metų mokyklinio konkurso nugalėtoju tapo 10a klasės mokinys Gintautas Jagminas, nuo jo tik vienu tašku atsiliko praeitų metų lyderis 7a klasės mokinys Ignius Dumskis. Trečią vietą laimėjo 8c klasės mokinys Gytis Genevičius.

Sveikiname nugalėtojus, dėkojame konkurso dalyviams ir linkime kitais metais pasiekti dar geresnių rezultatų.

istor konk01 istor konk02 istor konk03

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos