Išvyka į Šiaulių pasienio užkardą

Vasario 25 d. Radviliškio Gražinos mokyklos dienos centro „Meleta“ vaikai, jų vadovė su IV specialiosios – lavinamosios mokiniais bei jų mokytoja ir mokytojos padėjėja vyko į Šiaulių pasienio užkardą, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie LR VRM pakrančių apsaugos pasienio rinktinę.

Pasienio pareigūnai pristatė savo pagrindines veiklas bei funkcijas, parodė trumpą ir informatyvų filmuką apie savo darbo specifiką. Išvykos metu, mokiniai stebėjo  pareigūnų demonstruojamą amuniciją, specialiąsias priemones ir įrangą. Vaikai turėjo galimybę užsidėti pareigūno liemenę, rankose palaikyti žiūronus, antrankius, ginklus ir kt. priemones.

Susitikimą paįvairino ir parodomąją paklusnumo programą pademonstravo Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės kinologas su šunimis Astor ir Noks. Vėliau pareigūnas supažindino stebėtojus su tarnybinių šunų gyvenimo sąlygomis bei dresavimo būdais, o jo augintinis pademonstravo savo sugebėjimus lauke.

Grįždami į mokyklą mokiniai dalinosi įspūdžiais.

pasienis did01 pasienis did02 pasienis did03

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos