Pažintis su Šiaulių profesinio rengimo centru

Kovo 6 d. mokyklos 10 a klasės mokiniai ir jų auklėtoja Aušra Mackevičienė, lydimi karjeros koordinatorės Linos Dikavičienės,  lankėsi Šiaulių profesinio rengimo centro buitinių paslaugų ir mechanikos skyriuose. Mechanikos skyriuje susipažino su elektromontuotojo, suvirintojo ir automobilių mechaniko mokymo programomis. Skyriaus darbuotojas aprodė šiuolaikiškai įrengtus kabinetus, kurie aprūpinti kompiuterine technika, programine įranga, apžiūrėjo praktinio mokymo centrą, kuriame sumontuoti moderniausi įrengimai. 

Buitinių paslaugų skyriuje pasitiko ir su mokymosi programomis supažindino karjeros konsultantė A. Abukaitienė. Mokiniai susitikimo metu galėjo pamatyti įvairių specialybių mokymosi vietas, pabendrauti su moksleiviais. Susitikome  ir mūsų mokyklos buvusį mokinį T. Pikelį, kuris papasakojo, kaip jam sekasi mokytis vizualinės reklamos gamintojo specialybės. Manome, kad išvyka buvo tikslinga ir laiku, nes dar daugelis moksleivių nėra apsisprendę, kur mokysis baigę mokyklą.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos