Užgavėnių šventė mokykloje

Kovo 5 dieną jau nuo ryto prie mokyklos durų šurmuliavo persirengėliai, grojo smagi liaudiška muzika. Tą rytą įėjimas į mokyklą buvo mokamas: saldumynai, pinigėliai krito į persirengėlių krepšius. Visų nuotaika buvo puiki, o mokyklos fojė stovinti  Morė tapo geidžiamiausiu foto modeliu.

 

Persirengėlių kompanija su Čigone pradinių klasių mokinius linksmino aktų salėje. Čia buvo šokami rateliai, žaidžiami Užgavėnių žaidimai, vyko blynų valgymo varžytuvės. Pradinukai už jiems suruoštas linksmybes atsidėkojo gražiais žodžiais ir saldumynais.

Labiausiai laukiama šventės dalis- Lašininio ir Kanapinio dvikova bei Morės deginimas mokyklos kieme. Persirengėliai ir jų vadė Čigonė susirinkusius kieme mokinius kvietė į ratelius, šokdino, ragino varyti žiemą iš kiemo. Pagaliau pasirodę Lašininis ir Kanapinis, stojo į dvikovą ir norėjo parodyti , kas galingesnis. Kova buvo apylygė, tačiau Kanapiniui pavyko apgauti priešininką ir jį išvyti iš kiemo. Tada eilė atėjo ir Morės deginimui.

Užgavėnių šventę organizavo aštuntų klasių mokiniai ir jų auklėtojos, gražiąją Morę padarė septintokai, jų auklėtojos ir technologijų mokytojai, o visus trankia muzika linksmino muzikos mokytojas A. Miškinis.

Sveiki, sulaukę pavasario!

uzgav did01 uzgav did02 uzgav did03
uzgav did04 uzgav did05 uzgav did06
uzgav did07 uzgav did08 uzgav did09

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos