2 proc parama

Pirmosios knygelės šventė

Sausio 21d. mūsų mokyklos bibliotekoje įvyko kasmetinis renginys „Pirmosios knygelės šventė”, į kurį buvo pakviesti 1a (mokytoja R. Jasiulienė) ir 1b (mokytoja V. Povilaitienė) klasių  mokiniai. Tą dieną mažieji skaitytojai tapo pilnateisiais bibliotekos nariais, bibliotekos darbuotojos juos užregistravo ir įteikė   po pirmąją knygelę.

Kasmetinį renginį organizavusios bibliotekininkės O. Jankūnienė ir K. Jacynė pasveikino mažuosius svečius ir supažindino su knygelių ėmimo ir grąžinimo tvarka. Netrukus mažieji buvo pakviesti  susipažinti su bibliotekos taisyklėmis, kurias kurias vaizdžiai pristatė Radviliškio viešosios bibliotekos lėlių teatras „Boružėlė”. Spektaklis „Peliukų nuotykiai bibliotekoje“ parodė vaikams, kaip nereikėtų elgtis bibliotekoje, kaip saugoti knygeles, jas prižiūrėti.. Mažieji net gavo bilietus į teatrą, o už tai dovanojo bibliotekininkėms šypsenas ir geras emocijas.

Džiaugiamės, kad mūsų pirmokai žino, kaip elgtis su knygelėmis, todėl neabejojame, kad jos  pateko į geras rankas. Nuoširdžiai dėkojame kasmet prie renginio organizavimo prisidedančioms Radviliškio viešosios bibliotekos darbuotojoms V. Budraitienei, N. Pakštienei, A. Sinušaitei, J. Šilinskienei už gražų ir prasmingai praleistą laiką bei sukurtą smagią nuotaiką.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos