Mokiniai ištiesė pagalbos ranką

   Mūsų mokykloje didelis dėmesys skiriamas mokinių pilietiškumo ir humaniškumo ugdymui. Sakoma, gerumo nebūna per daug, duoti lengviau nei imti, daryti gerus darbus nieko nekainuoja.
   Mokytojai nuo pat pradinių klasių nuosekliai ugdo mokinių vertybines nuostatas, supratingumą, atjautą ir tolerantiškumą. Kad žodžiai virstų darbais, istorijos ir pilietinio ugdymo mokytoja L.Škėmienė kreipėsi į mokyklos bendruomenę, ragindama visus dalyvauti projekte " IŠTIESK PAGALBOS RANKĄ".

 

   Šio projekto idėja gimė žiūrint televizijos laidą "Bėdų turgus", kurios vedėja Edita Mildažytė kreipėsi į geros valios žmones, prašydama padėti cukriniu diabetu sergantiems vaikams. O padėti ligoniukams buvo labai paprasta. Įstaiga "Greenfone .LT" ir Editos Mildažytės fondas "Diabetas"pakvietė visus,norinčius dalyvauti pilietinėje akcijoje "Senas telefonas". Mokiniams reikėjo atnešti į mokyklą nenaudojamus telefonus ir juos įmesti į specialią dėžę. Už telefonus surinkti pinigai bus skirti E.Mildažytės fondui "Diabetas".Šio fondo dėka cukriniu diabetu sergantiems vaikams bus perkamos insulino pompos, kurios padeda geriau kontroliuoti šią klastingą ligą. Darveikiantys telefonai bus panaudoti pakartotinai įvairiose pasaulio šalyse.
   Dar projekto dalyviai įsijungė į ekologinį judėjimą ir respublikinę akciją "Darom" Lietuvoje, stengdamiesi neteršti aplinkos, atsisveikinę su senais nenaudojamais telefonais.
   Projekto vykdymo laikotarpiu (balandžio 1-20 d.) buvo surinkti 69 seni telefonai,kurie įvertinti 68,30 lt suma. Pinigai pervesti į "Bėdų turgaus" projekto "Diabitės" fondą.Dalyvavo 36 mokiniai ir mokytojai. Net 7 telefonus atnešė 9a klasės mokinė Rūta Broneikaitė. Aktyviausiai projekte dalyvavo 6a klasė, paaukojusi 15 mobiliųjų telefonų.
   Dėkojame už Jūsų gerumą.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos