Ekskursija į Lenkiją

   Ankstų gegužės 14 -osios rytą 8a, 8b, 5d ir 7d klasių mokiniai ir mokytojos R.Pozniakovaitė, A.Mackevičienė išvyko į kaimyninę Lenkiją. Kelionės tikslas- aplankyti Seinus, Vygrius ir Augustavą.
  Visi pasienio miesteliai išsidėstę netoli vienas nuo kito, todėl ekskursija neprailgo. Seinuose apžiūrėjo katedrą, kurioje ilgus metus dirbo garsus lietuvių poetas, poemos "Anykščių šilelis" autorius Antanas Baranauskas. Aplankė poeto paminklą ir amžinojo poilsio vietą.
  Paskui važiavo į Lietuvos kunigaikščių mėgtą medžioklių vietą - Vygrius. Gražus ežeras, kamaldulių vienuolyno ansamblis, bažnyčia traukte traukė akį. Kadaise vienuoliai pasirinko tikrai gražią, atokią vietą, kurioje galėtų atsiskyrę nuo aplinkinių asketiškai gyventi.
   Paskutinė ekskursijos maršruto vieta - Augustavo kanalai. Ko gero, paplaukiojimo kanalais mokiniai labiausiai ir laukė. Mokiniams buvo parodyta, kaip veikia šliuzas, o paskui net keturiasdešimt minučių plaukė laivu ir gėrėjosi gražiu peizažu.
   Ekskursija buvo ir pažintinė, ir pramoginė. Mokiniams patiko gidės pasakojimai apie poetą bei senąją Lietuvą, o  plaukimas laivu ir bendravimas su draugais leido atsipalaiduoti, papramogauti.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos