Regioninės "Šviesoforo" varžybos

  Gegužės 11 dieną Šiaulių Jaunųjų technikų stotyje vyko Šiaulių regiono "Šviesoforo" varžybos. Konkurse dalyvavo 13 komandų. Jos atvyko iš Akmenės, Joniškio,Kelmės, Pakruojo, Šiaulių ir Radviliškio rajonų bei Šiaulių miesto.
  Konkurso dalyviai turėjo atlikti teorines ir praktines užduotis. Kapitonų varžytuvėse saugaus eismo žinias pasitikrino komandų kapitonai.Vyko labai atkakli kova. 1-ąją vietą iškovojo Joniškio rajono M.Slančiausko gimnazijos komanda (154 taškai), 2-ąją vietą- Šiaulių miesto "Lieporių" pagrindinės mokyklos komanda (151 taškas), 3-iąją vietą - mūsų mokyklos komanda (150 taškų).
 Džiaugiamės mūsų komandos rezultatais.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos