Gražinukės šalies mokinių konferencijoje

   Pavasario atostogų metu, balandžio 21 dieną, Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazijoje vyko respublikinė mokinių teorinė praktinė konferencija „Saulė šviečia visiems“, kurios metu šalies mokiniai pristatė savo pranešimus, scenines kompozicijas, video filmus saulės tema.
    Konferencijoje dalyvavo penkios mūsų mokyklos mokinės. G.Runkaitytė ir G.Mikaliūnaitė pristatė stendinį pranešimą „Saulė patarlėse, priežodžiuose, mįslėse“, G.Jatautaitė paruošė stendinį pranešimą „Saulė mitologijoje“. O.Vaškevičiūtė ir V.Navikaitė pasakojo apie projektą „Po M.K.Čiurlionio vizijų saule“. Mokines konferencijai ruošė J. Tamašauskaitė, J.Kurmanskienė ir D.Skvarnavičienė. Konferenciją apibendrino Šiaulių universiteto dėstytojas N.Brazauskas, o dalyviai buvo apdovanoti „Saulėtekio“ gimnazijos padėkos raštais ir pakviesti pasirašyti ant simbolinės saulės.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos