Mokyklos bibliotekoje - vėl renginys

   Gegužės 30 d. 3-4 klasių moksleiviai buvo pakviesti į tradicinį renginį „Klausimėlio“ konkurso rezultatų aptarimą. Šį renginį organizuoja mokyklos bibliotekininkės. Pagal sudarytas taisykles moksleiviai kas mėnesį atsako į pateiktą klausimą ir renka sudarytoje lentelėje „gėlytes“ ( balus). Iš viso buvo pateikti septyni klausimai.
   Žaidime dalyvavo 35 moksleiviai. Geriausiai    atsakė   į visus pateiktus klausimus 3 b klasės moksleivė Kornelija Daubaraitėn (1vieta). Antrąją vietą laimėjo 3 a klasės mokinys Vainius Ragaliauskas, trečiąsias vietas užėmė dvi 3 b klasės mokinės Neda Andrijauskaitė bei Rusnė Masilionytė.
    Nugalėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais bei smulkiomis dovanėlėmis, kitiems moksleiviams už dalyvavimą dovanota pjesė, kurią režisavo socialinė pedagogė Virginija Čerkasienė, o vaidino   mūsų mokyklos mokiniai.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos