Sveikatos žinių vertinimo konkursas

  Gegužės 22 dieną įvyko Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos pirmasis Lietuvos sveikatos žinių vertinimo konkursas "Reikia išmokti sveikam išlikti". Konkurso organizatoriai siekė kelti gyventojų sveikatos raštingumą, skatinti visuomenę domėtis sveika gyvensena, ligų ir traumų prevencija.
  Mūsų mokyklos tikybos mokytoja Elena Stančikienė šiame konkurse pasiekė labai gražių laimėjimų. Mokytoja lamėjo antrąją vietą ir viešbučio "Europa City Hotel Vilnius" dviejų šimtų litų čekį. O Pasaulio sveikatos organizacijos biuro Lietuvoje vadovas doc. dr. Robertas Petkevičius savo specialųjį prizą už teisingą atsakymą į klausimą "Kada minima Pasaulio sveikatos diena ir koks dienos šūkis buvo šiais metais?"įteikė mūsų mokytojai Elenai Stančikienei, kuri teisingai atsakė į šį klausimą.
  Sveikiname mokytoją ir dėkojame už gražų mūsų mokyklos garsinimą visoje šalyje.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“), kuriais analizuojama jūsų naršymo istorija. Tokiu būdu optimizuojamas svetainės funkcionalumas ir pateikiamas turinys, kuris yra aktualus jums. Sutikdami, spauskite mygtuką “Sutinku” arba pasirinkite “ Daugiau informacijos ”. Daugiau informacijos